20 Ocak 2010 Çarşamba

Tupperware Ocak 2010 4. hafta indirimleri

Uzun zaman sonra tekrar beraberiz arkadaşlar. Sizlerle paylaşmak istediğim çok şey birikti. Umarım bir daha bu tür sorunlar yaşamayız.

Tabiki hemen tupperware'in bu haftaki indirim kampanyasını yayınlamak istiyorum. Tüm katalog yine indirimde. Sipariş vermek isteyenler, fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyenler veya üye olmak isteyenler bana mail adresimden ulaşabilirler veya buraya yorum bırakabilirler.
Bu arada beni takip eden bir arkadaşın yorumuna cevap vermek istiyorum. Ekmek dünyası hakkında bilgi istemiştiniz. Hemen elimden geldiği kadar bilgilendirmek istiyorum. Ekmek dünyasının özelliği ekmeklerinizi kanserojen madde içeren poşetlere koymak zorunda kalmadan bu ürünün içerisinde saklayabilmenizdir. Yalnız şu yanılgıya kapılmayın. Tabiki ekmekleriniz belli bir süreden sonra bayatlar. Ekmek bu, normalde iki günde bayatlıyor ve nemli bölgelerde daha çabuk küflenebiliyor. Ekmek dünyası sayesinde bu süreyi uzatmış oluyorsunuz. Tabiki herşeyde olduğu gibi tupperware ürünlerinin kullanımı çok önemli. Kullanma talimatlarına uymazsanız üründen maksimum verim alamazsınız. Temizliği için zaman zaman ürünü sirkeli su ile silmeniz gerekiyor. Bu içerisindeki bakteri oluşumunu en az seviyeye indirecektir ve içinde kırıntı bırakmamaya da özen göstermelisiniz. Yoksa yine tam verim alamazsınız. Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece ön kısmındaki filitre sayesinde gerekli olan hava akımı sağlanacaktır ve ekmeklerinizi daha iyi ve daha sağlıklı bir şekilde saklamış olacaksınız. Umarım yeterli bilgi verebilmişimdir. Aslında bu tür sorunlarda kendi sponsorunuza başvurmanız daha doğru olur. Onlar sizi daha iyi bilgilendirebilirler.

1 yorum:

didemakkoca dedi ki...

merhaba bende ekmek dünyasını kullanıyorum 2 hafta ekmeklerim yumuşacık duruyor çünkü içine 2 tane kesme şeker koyuyorum. Kesme şeker ekmeğin nemini alıyor.. bilginize..